Koolitus

Olen viimased 20 aastat koolitanud kvaliteedijuhtimise teemasid lühikestel (üks päev) või pikkadel (viis päeva – juhtaudiitori kursus) koolitustel koostöös Bureau Veritasega. Lisaks olen viimased 10 aastat koolitanud pikema programmiga erinevates koolides (kõige pikemaajalisem partner on Tallinna Majanduskool kvaliteedispetsialisti erialaga).

Tänaseks on tekkinud teadmine, et lisaks lühikestele kursustele ja koolide programmidele on turul koht ka keskmise pikkusega kursuse jaoks. Olen just koolide jaoks tehtud õppekavade baasil pannud kokku kolmepäevase kursuse kvaliteedijuhtimisest ja ISO9001 nõuetest. Kolmepäevane koolitus toimub nädalase vahega ja kursuse mõte on ühendada teooria ja praktika. Oluline osa koolitusest on koolituspäevade vahelistel rühmatöödel – seega tuleb ka nädala jooksul tööd teha. Koolituse raames loob iga rühm (osaleda saab kuni kolm rühma – 12 osalejat) virtuaalse ettevõtte ja koolituse käigus mõtleb lahenduse, kuidas rakendada olulisemaid ISO9001 nõudeid selles ettevõttes.

Koolituse kuupäevad panen paika arvestades huvi koolituse vastu – kui oled huvitatud, siis panen sind ootelehele ja korraldan koolituse siis, kui on vähemalt kuus huvilist – vähemate osalejatega jääb omavahelise kogemuse vahetamine nõrgaks.

Koolituspäevad toimuvad 9:00 – 16:00. Lõunapaus 12:00, enne ja peale lõunat üks kohvipaus.

Koolituse asukoht – täpsustame, kui soovijad on olemas ja ajad kokku lepitud, aga ilmselt Kadaka Konverentsid, Kadaka tee 4 (https://kadakakonverentsid.ee/)

Koolituse hind – 450 EUR, hinnale lisandub käibemaks. Hind sisaldab koolitust, elektroonilisi koolitusmaterjale, rühmatööde keskkonna padlet.com selle koolitusega seotud alamlehe kasutamist enne koolitust, koolituse ajal ja kaks nädalat peale koolituse lõppu ning tunnistus koolitusel osalemise kohta. Hinnas sisalduvad kaks kohvipausi koolitusruumis ja lõunapaus samas majas asuvas kohvikus Plus.

Huvi korral kirjuta palun alar@juhtimiskoolitus.ee